Goede doel: Inzamelingsactie voor hulphonden

Doppen-inzamelenHebben jullie onze doppen inzamelingsactie voor hulphonden al opgemerkt?

De ingezamelde dopjes worden verkocht en gerecycled in duurzame paletten. Elk aantal van 400 dopjes levert €0,22 op. Met het geld wordt een bijdrage geleverd aan het opleiden van een puppy tot hulphond. Denk hierbij aan bijvoorbeeld blindengeleidehonden.

Alleen de volgende plastic schroefdopjes van drankflessen worden ingezameld:
* Mineraal – of spuitwater
* Frisdrank (cola, limonade, sap etc.)
* Melk etc.
* Sportdrankjes, energiedrankjes

Gooi je dopje dus niet in de prullenbak! ;-) Er staat een grote vaas naast de koffie automaat waar de dopjes in verzameld worden.

Alvast bedankt! :-)

Share the Post:

Related Posts

Overzicht week 33

Gym Fitness Activiteiten overzicht Week 33 De bootcamp op zaterdag is voortaan een kwartiertje eerder! De les start om 9.15u.

Read More

Overzicht week 32

Gym Fitness Activiteiten overzicht Week 32 Haal meer uit je training en laat een persoonlijk trainingsschema maken. Bespreek je doelen

Read More

Related Posts

Overzicht week 32

Gym Fitness Activiteiten overzicht Week 32 Haal meer uit je training en laat een persoonlijk trainingsschema maken. Bespreek je doelen

Lees meer >

Join Our Newsletter